loading...
سیاست یعنی عشق

طالع بینی کامل متولدین زمستان

خصوصیات متولدین زمستان:

 

 خصوصیات متولدین دی, خصوصیات متولدین اسفند

خصوصیات متولدین دی

 

طالع بینی متولدین دی:

برج جدی، دهمین نشانه زودیاک است. متعهد به مسئولیت ها ، غالباً آرام ، تا حدی که به نظر می رسد کمی سرد است ، دقیق و دلسوز ، افراد متولد دی غالباً بالاتر از همتایان خود هستند.

با تجربه و با اعتماد به نفس ، متولدین دی سخت کوش ، صمیمانه هستند. اکثر آنها از سنین کودکی با خرد ، درک و ثبات فکر و عمل بزرگ می شوند. در حقیقت ،متولدین دی با عقل بزرگسالان بالغ متولد می شوند.

 

طبیعت برج جدی :

ممکن است شما یک جوان متولد دی را تا حدی کسل کننده ، حتی تنبل و خسته کننده و ضعیف تر از همسالان خود ببینید، اما اشتباه است. هنگامی که متولد دی به طرف دیگر می رسد ، ممکن است او را مشاهده کنید که کلیت خود را عوض می کند. این در حالی است که شما می توانید جنبه درخشان و پر جنب و جوش متولدین دی را ببینید. صبر ، پیشرفت ، عملی کردن و امنیت شعارهای کلیدی آنها است. آنها حتی ممکن است خودخواهانه رفتار کنند ، اگر به آنچه می خواهند نرسند. 

 

صفات برج جدی :

افراد متولد شده در دی ماه عموماً صبور ، جاه طلب ، پرتحمل و با پشتکار هستند. آنها تمایل دارند که بسیار مراقب باشند ، و بنابراین ، هر قدمی که برداشته می شوند ، همیشه به درستی برنامه ریزی شده و هرگز بدون فکر یا عجله ای نیست. 

 

آنها بسیار با مسئولیت عمل می کنند و این باعث می شود افراد کاملاً قابل اعتماد باشند. افراد متولد دی استانداردهای بالایی را برای خود تعیین کرده و همه تلاش خود را برای رسیدن به آنجا امتحان می کند. 

 

سلامت برج جدی :

افراد متولد دی از مقاومت خوبی در برابر بیماری های سخت و جزئی برخوردار هستند ، بنابراین بیشتر آنها را در سنین بالا ،سلامت نسبتاً خوبی خواهند داشت. در حقیقت هرچه پیرتر شوند ، سالم تر به نظر می رسند. بدن آنها ، به ویژه زانوها و ساختار استخوانی آنها ، می تواند ظریف باشد. خطری که با آنها روبرو می شوند از سرماخوردگی ، ورم مفاصل ، سنگ کلیه ، مشکلات گوارشی و حتی اختلالات پوستی مانند زونا است. آنها باید فاصله خود را از الکل و غذاهای مضر حفظ کنند.  

 

روابط برج جدی :

سخت کوش ، وقف شده ، جاه طلب ، صبور و با اعتماد به نفس. آنها همه سختی ها را با نظم و انضباط تحمل می کنند و راه خود را برای خروج از شرایط سخت می یابند. آنها با یک احساس عالی از وظیفه ، از خودگذشتگی و فداکاری ، به خاطر عزم خود تحسین می شوند. آنها گاهی اوقات می توانند حالت خلقی یا حتی خود مخرب داشته باشند ، اما همزمان با پیشرفت در زندگی ، خرد زیادی کسب می کنند. 

 

عاشقانه برج جدی :

متولدین دی به عنوان یکی از پایدارترین نشانه های زودیاک ، امنیت ، راحتی و پشتیبانی از همسر خود را ارائه می دهند. آنها عزم و حس مسئولیت پذیری زیادی دارند و برای مذاکره می توانند عیب یابی کنند. 

 

آنها افراد بسیار قابل اعتماد هستند و توجه آنها به جزئیات می تواند افراد جنس مخالف را به خود جلب کند. دی - اردیبهشت، دی - آبان و دی - شهریور شریک زندگی بسیار خوبی هستند.

 

شغل برج جدی :

متولدین دی ماه افرادی فروتن ، اما مصمم هستند که با احتیاط به وظایف خود نزدیک می شوند. آنها می دانند که کار سخت تنها راه پیشرفت است. آنها از حریم شخصی خود به شدت محافظت می کنند ، که بعضی اوقات با کار حرفه ای آنها مغایرت دارد. متولدین دی تجار باهوش هستند و هرگز تصمیمی عجولانه نمی گیرند. آنها افراد بلندپرواز هستند ، آنها با سرعت کار می کنند و به بهترین وجه ممکن دست می یابند. دانشگاهی ، صنعت ، کشاورزی زمینه های مناسبی برای آنهاست. 

آنها دوست دارند از مزایای موفقیت - محبوبیت ، قدرت و پول - استفاده کنند و ممکن است عده ای را در مسیر صعود خود قرار دهند. 

 

 خصوصیات متولدین دی, خصوصیات متولدین اسفند

خصوصیات متولدین بهمن

 

طالع بینی متولدین بهمن:

برج دلو یازدهمین علامت زودیاک است و متعلق به علامت هوا است که باعث می شود طبیعت آنها کاملاً متبحر ، خردمندانه و تحلیلگر باشد. افراد مرتبط با این علامت خورشید بسیار عینی هستند و به همین ترتیب خیلی احساساتی نیستند. متولدین بهمن از نظر ویژگی اعتماد به نفس و نیرویی بالا و مصمم دارند. متولدین بهمن به راحتی اسیر و مجذوب چیزهای جدید و جالب پیرامون خود می شوند. متولدین بهمن به آزادی ، مستقل بودن اعتقاد دارند و در ذات خود نیز کمی عصیان گر هستند. آنها همچنین بسیار پرماجرا هستند که باعث می شود آنها از سایر علائم موجود در زودیاک جدا شوند. علی رغم اینکه شخصیتی اجتماعی ، جذاب و انسان دوستانه از خود به نمایش می گذارند ، حفظ روابط برای آنها بسیار دشوار است زیرا بسیار ناپایدار ، معتدل و فریبنده هستند. بنابراین ، آنها ممکن است افراد زیادی را بشناسند ، اما تنها با تعداد معدودی دوست نزدیک هستند.

 

طبیعت برج دلو :

سخاوتمندانه و دلسوزانه ،متولدین بهمن عملی تر هستند و چشم تندی دارند که از طریق فریب و خیانت به راحتی می توان آنها را دید. با این وجود ، به عنوان والدین ، ​​همسران یا دوستان ، متولد بهمن بسیار پشتیبان و دلگرم کننده هستند. متولدین بهمن همیشه برای کمک به عنوان مشاور واقعی ، بی طرفانه  آماده خواهند بود.

 

با این حال ، طرز فکر غیر متعارف و طبیعت سرکشانه در رفتار غیرقابل پیش بینی آنها آشکار می شود. آنها آدم های دوستانه ای هستند اما نظر و عقاید خود را به راحتی تغییر می دهند.

 

صفات برج دلو :

افرادی که در این دوره متولد می شوند ، معمولاً انسان دوستانه و بشردوستانه هستند. آنها عاشق مسافرت ، آزادی جابجایی فکر و زندگی هستند و پتانسیل تبدیل شدن به مخترعان بزرگ، دانشمندان ، محققان ، تحلیلگران و غیره را دارند. 

 

اگرچه ممکن است در بعضی مواقع سرد و بی کار باشند ، اما احساس عدالت بسیار خوبی دارند و می توانند بی طرفانه باشند. مدرن و عملی ، آنها عاشق آزادی و عمل ، اندیشه و زندگی هستند و می توانند مخترع بزرگی باشند. آنها نمی توانند با افرادی که مثل آنها فکر نمی کنند ارتباط برقرار کنند. 

 

سلامت برج دلو :

افراد متولد بهمن ، معمولاً از ساختار استخوانی ضعیفی برخوردار هستند ، بنابراین حتی یک سقوط جزئی یا تصادف می تواند باعث شکستگی شود. سیستم عصبی ، قلب ، ستون فقرات ، گلو و مثانه آنها همچنین می تواند باعث ایجاد اضطراب در جبهه سلامت شود. با این حال ، سیستم هضم آنها می تواند به راحتی با انواع غذاها سازگار شود. از آنجا که آنها بیش از حد مستعد نگرانی هستند ، می تواند منجر به اختلالات مغزی شود ، که در طولانی مدت می تواند باعث تومور یا صرع مغز شود. 

 

روابط برج دلو :

این افراد بسیار دلسوز ، حساس ، هوشمند ، محبت آمیز و در عین حال دور از ذهن هستند. آنها از فضای شخصی خود چنان مراقبت می کنند که گاهی نزدیک شدن به دیگران دشوار است. از این طریق ، آنها می توانند به انسانهای بسیار تنها تبدیل شوند. متولدین بهمن  زیبایی تحسین کننده دارند و مردمی جذاب و ملایم هستند. 

 

تفکر و خلاقیت غیر متعارف آنها ممکن است اغلب در رفتار عجیب و غیرقابل پیش بینی آنها نمایان شود. آنها برای همیشه به دنبال گسترش افق دانش خود هستند و ذهن تحلیلی آنها نیز آنها را به سمت علم و اختراع سوق می دهد. افراد متولد بهمن قادر به تغییر عقاید خود به راحتی نیستند. 

 

عاشقانه برج دلو :

متولدین بهمن عاشق آزادی شخصی خود هستند و کسی را که سعی در دخالت در فضای شخصیش دارد ، تحمل نخواهد کرد. کسانی که عاشق یک متولد بهمن هستند به احتمال زیاد علاقه های هنری و فکری وی را با یکدیگر در میان می گذارند. آنها دوست دارند همه چیز را برای شریک زندگی خود ایده آل کنند. رویکرد آنها به عشق و ازدواج منطقی و روشنفکرانه است ، بنابراین دوست داشتن با ذهن ، روش زندگی آنها در یک رابطه است

 

آنها در کنار هم قرار دارند ، سازش می کنند و با ماهیت شریک زندگی خود سازگار می شوند: بهمن - بهمن ، بهمن - خرداد و بهمن - مهر شریک زندگی خوبی هستند. 

 

شغل برج دلو :

افراد در بهمن متولد می شود که به دانشمندان و پزشکان استثنایی تبدیل شود ، زیرا آنها قادر به تجزیه و تحلیل و تمرکز برای ساعتهای طولانی هستند. آنها همچنین می توانند در کارهای هنری به خوبی عمل کنند. قانون زمینه دیگری است که آنها می توانند دنبال کنند و موفقیت مورد انتظار را پیدا کنند. مسائل مالی هرگز آنها را نگران یا مضطرب نمی کند.

 

 خصوصیات متولدین دی, خصوصیات متولدین اسفند

خصوصیات متولدین اسفند

 

طالع بینی متولدین اسفند:

برج حوت دوازدهمین و آخرین نشانه زودیاک است. علامت رویایی و عاشقانه به دلیل جذابیت خلاقانه اش مشهور است ، که از نظر برخی مانند شعر آزاد است ، در حالی که برای برخی دیگر شبیه به شکوفه های تازه گل است. بسیاری از آنها افراد سخاوتمند و دلسوز و خود گذشته هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است احساس کنند که آنها سفت و سخت یا ثابت هستند. 

 

طبیعت برج حوت :

معتدل و آرام ، آنها دوست دارند احساس امنیت و نشاط را در اطراف خود داشته و تقویت کنند. این بومیان عاشق جاهای دنج خود هستند ، و همچنین فرزندان و والدین خوبی هستند. مراقب ، دوست داشتنی و وفادار هستند و یا غالباً غیرقابل بازگشت ، در عشق هستند.متولدین اسفند، بیشتر عشق می دهند تا عشق دریافت کنند.

 

متولدین اسفند می توانند در زندگی خود بسیار ترسو باشند ، و این ممکن است باعث شود آنها در معرض بدرفتاری قرار بگیرند. متولدین اسفند همچنین تغییر روشهای مختلف خود را دشوار می دانند و به نظر می رسد بسیار تنبل و منفعل هستند. 

 

صفات برج حوت :

اغلب مشاهده می شود که افرادی که در این دوره متولد می شوند ، از خود گذشته ،  دلسوز و همدل هستند. متولدین اسفند بسیار حساس ، خلاق ، بصری هستند و آنچه را برای رسیدن به اهداف خود لازم است، دارند. 

 

سلامتی برج حوت :

متولدین اسفند شاید ظریف ترین ساختار بدنی باشند. پاها ، سیستم تنفسی و گردش خون آنها می تواند باعث نگرانی شود. علاوه بر این ، آنها افراد بسیار حساسی هستند و به راحتی غذای مضر را می خورند - که می تواند منجر به افزایش وزن شود - و همچنین می تواند منجر به اعتیاد شود. حتی تغییرات جزئی فصلی می تواند بر سلامتی آنها تأثیر منفی بگذارد. خطرات احتمالی در پاها قرار دارد که ممکن است از روماتیسم یا مشکلات گردش خون رنج ببرد.

 

رابطه برج حوت :

متولدین اسفند یک رویکرد بی دقتی نسبت به بسیاری از امور زندگی دارند. متولدین اسفند به دلیل ماهیت سخاوتمندانه و دلسوزانه آنها شناخته شده و مورد پسند هستند. با این وجود ، پیروی از قوانین سخت و یا حفظ مقداری نظم و انضباط را بسیار دشوار می دانند. 

 

متولدین اسفند ، اجازه می دهند احساسات خود را با غوطه ور شدن در موسیقی یا شعر و یا از طریق هنرهای خلاقانه بیرون بریزند. در برخورد با دنیای واقعی ، متولدین اسفند ممکن است بعضی اوقات غیر عملی باشد ، و ممکن است احساس ناراحتی کند ، هرچند که کاملاً مستقل و شجاع هستند. آنها غیر خودخواه هستند ، متولدین اسفند به راحتی گیج می شوند و به سختی می توانند کارها را انجام دهند.  

 

عاشقانه برج حوت :

متولدین اسفند عمدتاً افراد نجیب و آرام هستند. آنها بسیار روحه ای عاشقانه و عاطفی دارند. وقتی عاشق می شوند ، ماهی ها دلسوز و عاشق و بسیار خلاق هستند. 

به گفته گانشاها ، متولدین اسفند با متولدین آبان و تیر همراهی سازگار هستند. 

 

شغل برج حوت :

 به منظور ابراز احساسات خود ، متولدین اسفند به کارهای خلاقانه خود می پردازند. متولدین اسفند می توانند در زمینه پزشکی به خوبی کار خود را انجام دهند. فیزیک زمینه دیگری است که می تواند در آن موفق باشد. 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نرم افزار رسمی ما

  نرم افزار رسمی ما را دانلود کنید

    و مطالب سایت را درگوشی 

      اندروید خود دریافت کنید.

   برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.


  آمار سایت
 • کل مطالب : 1140
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 164
 • آی پی دیروز : 216
 • بازدید امروز : 369
 • باردید دیروز : 256
 • گوگل امروز : 7
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 1,787
 • بازدید ماه : 5,277
 • بازدید سال : 44,290
 • بازدید کلی : 621,538